Haluun poikkiksen Oulun alueelta.

Haluun poikkiksen jostain Oulun aluuelta, oon 13 we tyttö. Laittakaa kommentteihin kik messengerejä.
9119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mäki oon 13 v tyttö oulun alueelt :D

Äänestä
  • Saanko kik nimen? Voitais jutella ;)

    Äänestä

Tulkaa kikkaan naqqewa

Äänestä

Kossi56

Äänestä

rasmus_silvola

Äänestä

Kylmät_kädet

Äänestä

kik make20cm

Äänestä

OPA03

Äänestä

kik;hot_tis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö13wee kirjoitti:

Haluun poikkiksen jostain Oulun aluuelta, oon 13 we tyttö. Laittakaa kommentteihin kik messengerejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu