Olen pirkanmaalla asuva parikymppinen, joka on maannut vain naisten kanssa. Olen kyllä molemmista kiinnostunut, mutta jotenkin käynyt näin.
Nyt on rahat lopussa ja velkoja ja jotain pitäisi keksiä..
Olen valmis kokeilemaan lähes kaikkea kunhan hinnasta sovitaan ja ymmärretään se, että oikeasti olen ollut vain naisten kanssa..
Nyt on rahat lopussa ja velkoja ja jotain pitäisi keksiä..
Olen valmis kokeilemaan lähes kaikkea kunhan hinnasta sovitaan ja ymmärretään se, että oikeasti olen ollut vain naisten kanssa..
Vastaukset 14
Vanhimmat
2 euroa panosta 1 euro suihin otosta.
Hän on ilmeisesti mies. Rahaton. Mitäs jos auttaisitte häntä lahjakorteilla ja sitä vastaan annatte kumpiakin reikiä. Niin että huuto pääsee. Sen jälkeen lahjakortti käteen. Ovelta liukkaasti pihalle. Seuraavalla kerralla tukko seteleitä mukana.
Yökylässä koko yön panoa kiihkeä lemmeskelyä. Lopetatte vasta aamulla on ukkeli puhki kun saa panna menemään koko yön läpi naisia. Kaikkilla seteleitä mukana.
100e käteistä herran luokse ja yön yli.
Laita viestiä,jutellaan klikkaa nimimerkkiä sieltä osoite.
Tuus kikkaileen kikissä niin sovitaan hinnasta. ;) roopematiaz on mun kik
Hmmm.. olisin valmis hyväänkin diiliin, ehkä säännöllisestikin....
mailaa: [email protected]
Muista sitte käyttäytyä asianmukaisesti, pidetään tyttö järjissään, ei mitään rakkausloruja vaan kohtalainen rahaliike vakkareilta, joit toivonmukaan 3...4
Vastailin nyt sähköpostin kautta teille.
Kiinnostuneet voi laittaa sähköpostia osoitteeseen [email protected]
kuka sanoi et tää on tyttö?
Sen olisit saanut selville ottamalla yhteyksiä...
Kikkaa. Kikrikukik
Keksitään hyvä palkkio pienestä
netissä kuka vaan voi olla kekä vaan!! mullakin kakskytäsenttinen muna vaik oon misu!!
tapaaminen kertoo enämpi!!
Tapaaminen torilla nim. "olen se Anttilan muovikassi päässä" Tai paremminki naapurin pihaan, siitä pensasaidan takaa hyvä hihkasta "mitä siellä teet tule tänne"
jos miellyttää olemus...
no, oliko tyttö?
400 euroo kaks tuntii.