Koska pääsemme juttelu asteelle kaksistaan ikävä vaivaa tiedät sen katse kertoo.En unohda sua kuiteskaan.
Kyläkaupan nainen
molemmatvarattuja
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Nähtäiskö ees vilaus markkinoilla.
häntäsi nostasit
Maalaisromanttinen viesti <3
Missä päin kyläkauppa
sijaitsee, passaisi minuun, mutta sinun olisi tehtävä se ratkaiseva askel, sillä vaikka ikää on,niin olen ujo ja en luota itseenikään, minulla vähän huono itsetunto, johtuu nuoruudestani, vaikka vanhempana olen saanut ihan erilaista palautetta, nykyään minua pidetään nuorempana kuin olenkaan, nähdäänkö maanantaina,,
Ep Maanantai sopii klo 12 .
aika ainakin sopisi, mutta kerro minnepäi tämä menee, sillä minulla on nyt varattu aika muualle enkä pysty maanantaina näkemään, kävisikö keskiviikko klo 12.00.
Kyllä käy.
ok, nähdään keskiviikkona, jos olet hän, ja menee etelä suomeen,,,
E-pohjanmaalle menee.
Sopisi minuun, nähdäänkö maanantaina, minnepäin suomea menee,,
Huomenna toivon näkeväni sinut vaikka 12.00
Miettisin vielä, miltä puolisosta mahtaa tuntua kun asia selviää..
Kai voimme jutella.Siellä
Me ei jutella enää missään. Tuli vain uskottomuudesta mieleen.
Eipä jutella ja hyvä kun olet niin uskollinen .
Enpä tiedä siitä, miten uskollinen enää olen. En sano yläpuolelta tätä, mutta petetyksitulemisesta tiedän jotain. Tulee ennemmin tai myöhemmin ilmi, on vaikea prosessi. Ehkäpä tiedät, mihin olet ryhtymässä, onnen hetkiä toivon sinulle, en jälkipyykkiä..
Mutta sen toisnkin osa puolen on oltava uskollinen minä ole n kokenut senkin että se ei ole.
Hyvää yötä blondi.
Blondi olit itse. Siis silloin kun tukkaa oli vielä päässä, daiju ;)