Tissu multinikkeilee sontasepona

Tissu on sikaillut palstalle kirjoituksia sontasepona.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kita kiinni idiootti.
Raavi persettäsi aikasi kuluksi.

Äänestä
  • HAAAAA kitamiesitse... Haaaa!!! Suu auki, täältä tulee etana.. Hih

    Äänestä

  • Kitamies on ihan homo. Yrittää viljellä palstalle homopornoa, kun on Tissun henkilökohtainen suihinottaja ja ottaa mielellään kakkoseen.

    Äänestä

  • kitakiinnihomo kirjoitti:

    Kitamies on ihan homo. Yrittää viljellä palstalle homopornoa, kun on Tissun henkilökohtainen suihinottaja ja ottaa mielellään kakkoseen.

    Kitamies on tissu, tunnusti itse suom24-palstalla.

    Äänestä

  • varma.tieto kirjoitti:

    Kitamies on tissu, tunnusti itse suom24-palstalla.

    Tissu on Hyvinkään huohottaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmaatietoa kirjoitti:

Tissu on sikaillut palstalle kirjoituksia sontasepona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu