Jokaisesta leivänpalasesta on taisteltava kynsin hampain,kyllä se näläkä lähtöö
Taistelkaa köyhät
sekaleipää
2
85
Vastaukset
- tarpeet-monenlaiset
Halosen Tarjakin kuuluu käyvän leipäjonoissa ja Kallion jätelavoilla. Motto: Mulle kaikki tai ainakin muille vähemmän. Halosen presidentin eläke 96.000 euroa verovapaana ja vuokratulot ei kai riitä, kun täytyy maksella sinne tänne etteivät sen STASI-kytkökset ja sen osuus Koiviston konklaaviin tulisi suurten joukkojen tietoisuuteen. Käykö pyytelemässä rahaa Putiniltakin??
Ks. www.google.fi: koiviston konklaavi, Tiitisen Stasi-listat
ja Suomi24 presidentti-palsta- tarpeet-monenlaiset
S24 yhteiskunta/politiikka/ presidentti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751161
- 741154
- 481034
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104988- 51965
- 34737
- 49714
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577