en keksi bestikselleni mitää lahjaa....en saa mitää hyväää lahjaa päähäni mieleen...pliis auttakaa niin pian ku voitte!!!!! ..APUA..
mitä bestikselle lahjaksi??
helping bingo
7640
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...
öö. tietysti hajuvedet ja muut hajusteetkin on kiva lahja. ja mun mielestä ehdoton olis sellaset PÖRRÖSUKAT. ne on niin jumalattoman lämpöset.
kiitos tosi paljon..tuo auttoi...vielä kerran kiitos! :)
geelidildo
just. semmosen se varmaan haluiski, Vinkki merkillä kirjottanu.
MUTT TÄSSÄÄ OIKEE VINKKI:menkää esim yhes kattoo joku levy, korvikset tai mitä ikinä. mutt pointti ois siis se, ett se bestis sais ITE VALITA:)
Minä aion ainakin antaa lahjaksi sellaiden korin, johon oon keränny kaikkee kivaa, esim. Suklaata, kynsilakkaa, koruja, pörrösukat ym...;))
Ja sit yks idea on myös antaa sellanen "lahjakortti", jossa lupaat esim. Antaa hänelle manikyyrin, kustantaa seuraavalla shoppailu kerralla jäätelöt ja karkit... :))
Hei!
Täältä saa joulukortteja ja erilaisia lahjoja joko katalogista tai saa suunnitella oman: http://www.chiringobynanaya.com/prestashop/