Mitäs sanot siihen mies?
leffailta ja hyvää iltapalaa
Njollatylsää
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Oukki doukki
ja ihan oikeaan leffateatteriin popcornit kainalossa. En uskalla tulla sun luokse leffailemaan, ettet ala lähenteleen mua.
Ehkä juuri siksi haluankin sut juuri tänne?;)
Suostuisin pyyntöösi, mikäli viestiä Irl laitat.
Tilaan taksin ja tuon viinipullon mukanani.
Mahtavaa:)
Otanko jo lasit esiin?
Mitä haluat katsoa?
Rasvaisia juustonaksuja ja silakoita?
Joo! Mä halusin tosi kovasti haastaa 'sua' illalliselle ja katselemaan leffoja, mutta minä pölvästi oli jo paljastanut tunteeni ja pelkäsin tällaisen kaveeraamisen ajattelemisenkin tuntuvan 'susta' kiusalliselta.
Miksi se tuntuisi kiusalliselta?
Luulisin olevan hauskaakin ajanvietettä.:)
Viitsi vitsi, vaikka olisi varmaan mukavaa hänen kanssaan. Pusu hälle. ❤
Mut vähänkö olis hauskaa salakuljettaa viinipullo leffaan ja kikatella hiprakassa kaikille koskettavillekin kohtauksille. Ja joko koettaa vakavoitua, kun vahtimestari tulee taskulampun kanssa etsimään keskenkasvuisia aikuisia, tai sitten lentää yhdessä leppäkeihäinä pihalle, kun vakavoituminen on liian vaikeaa, mutta livahtaa kuitenkin heti seuraavaan näytökseen uudestaan!
Hyvä idea. Tuo täytyy toteuttaa!