Mitä peli on poika?
Kuusi-nolla
1193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Me taistellaan vain....jumbosijasta!!! Taas me tehtiin oma maali!!! KOOKOO KOOKOO KOOKOO!! HANSKASSA ON HÄVIÄJIEN MESTARUUS!!! VASTUSTAJA JOHTAA KOLME NOLLA!!! KOOKOOO KOOOOKOOO KOOKOOO!!! TAAS ME TEHTIIN OMA MAALI!!! KIEKKOLAMPaita HURRAAA!!!
Joku tiesi kertoa kosarin nettisivuilla että KooKoo on tehnyt maalin edellisen kerran 295 minuuttia ja 58 sekuntia sitten. Meinaakohan ne yrittää uutta enkkaa?
Viisi tuntia 28 minuuttia 31 sekuntia pelaili kouvolan pojat ilman maalia. Ei paha. Sopii yrittää pistää paremmaksi.
Ja kyseessähän oli kookoon jälkeen toiseksi huonoin joukkue pelaajamateriaaliltaan...
Jatkuuko kehityskaari 11-kertaista Suomen mestaria vastaan? Tehdäänkö tänäänkin maali?
Todellista kehitystä lajissa nimeltä jääkiekko maalintekeminen....
Maali! Maali! Maali! Se on hunajata... Eiku, ei mitään.
Kunhan ei papoilta virta lopu jo ennen kauden ensimmäistä peliä...
Tänään ei tehty. Valmentaja ei osaa valmentaa ja hyökkääjät ei osaa tehdä maaleja. Tänään ei onneksi maalivahti flopannu.
KooKoo ei ole tehnyt yhtään kotimaista pelaajasopimusta palkkioriidan jälkeen.
Myös konekreissin häviäminen pääsponsereiden joukosta ihmetyttää.
Näyttää siltä että sitä saa mitä tilaa.
Unohtu pelipaidat nii pelasivat vastustajan paidoissa!!