Ihanat lihavat miehet, ffa feeder täällä moi

fabunny

Olis kiva kehitellä keskustelua miesten kanssa jotka haluaa lihoa. Ei osunut silmään sopivaa ketjua niin kokeillaan nyt ite...

Olen 22-vuotias typy Helsingistä ja haluaisin ihan oman feedee miehen , jota syöttää ja lihottaa. Kokemusta ei ole, mutta intoa senkin eestä.

Jos ei muuta, niin heitä joku kiva kommentti, siitä kuinka paljon olet lihonut ja syönyt kuin sika. Piristäis mun päivää paljon ;)

6

65

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helbear

      tuu käymään lapualla

      • jos on syytä tulla niin mikä ettei :D


      • helbear
        miiaemilia kirjoitti:

        jos on syytä tulla niin mikä ettei :D

        miiaemilia, nyt olisi goldielockin paikka sinulle. Eli karvainen bear etsii naisseuraa.


    • Jos 6 vuotta vanhempi ei ole automaattisesti liian vanha, niin luo treffeihin profiili ja laita viestiä.

      T. Myös Helsingistä.

    • Hei. Olen 33-vuotias mies joka haluaisi lihoa paljon. Taidan olla liian vanha sinulle, tai siis ikäeroa taitaa olla liikaa.

      Olen aina halunnut löytää naispuoleisen lihottajan. Olisi ihana kasvattaa todella iso, pehmeän pyöreä maha ja isot miestissit. Olen tällä hetkellä hieman pyöreä mutta olisi todellakin ihana paisua valtaviin mittasuhteisiin. Olisi todella ihana jos lihottaja nainen syöttäisi minua niin paljon että olisin aivan täysi, seuraisi painon nousua puntarilla mittanauhalla ja ottaisi valokuvia missä näkyisi kehoni paisuminen.

    • PullaaTänne

      No mutta aikun kiva! Olen 24 vuotias mies ja mielelläni tapaisin. Olen lihottanut itseäni tarkoitusella 15 kiloa maaliskuusta alkaen ja paljon on vielä kasvun varaa tallella jollekin näpsäkälle naissyöttäjälle. Voisit houkutella minua ahmimaan herkkuja ja päivä kerrallaan vahdata läskin kertymistä ja vaatteiden kiristymistä; napit ne vain lenteleväisivät kun jälleen kerran narraisit minut kovan luokan porsasteluun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      20
      6246
    2. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      25
      3737
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      168
      2868
    4. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      29
      2810
    5. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      82
      1724
    6. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      147
      1602
    7. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      9
      1563
    8. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      148
      1561
    9. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1288
    10. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      21
      1202
    Aihe