Ihanat lihavat miehet, ffa feeder täällä moi

fabunny

Olis kiva kehitellä keskustelua miesten kanssa jotka haluaa lihoa. Ei osunut silmään sopivaa ketjua niin kokeillaan nyt ite...

Olen 22-vuotias typy Helsingistä ja haluaisin ihan oman feedee miehen , jota syöttää ja lihottaa. Kokemusta ei ole, mutta intoa senkin eestä.

Jos ei muuta, niin heitä joku kiva kommentti, siitä kuinka paljon olet lihonut ja syönyt kuin sika. Piristäis mun päivää paljon ;)

6

86

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helbear

      tuu käymään lapualla

      • jos on syytä tulla niin mikä ettei :D


      • helbear
        miiaemilia kirjoitti:

        jos on syytä tulla niin mikä ettei :D

        miiaemilia, nyt olisi goldielockin paikka sinulle. Eli karvainen bear etsii naisseuraa.


    • Jos 6 vuotta vanhempi ei ole automaattisesti liian vanha, niin luo treffeihin profiili ja laita viestiä.

      T. Myös Helsingistä.

    • Hei. Olen 33-vuotias mies joka haluaisi lihoa paljon. Taidan olla liian vanha sinulle, tai siis ikäeroa taitaa olla liikaa.

      Olen aina halunnut löytää naispuoleisen lihottajan. Olisi ihana kasvattaa todella iso, pehmeän pyöreä maha ja isot miestissit. Olen tällä hetkellä hieman pyöreä mutta olisi todellakin ihana paisua valtaviin mittasuhteisiin. Olisi todella ihana jos lihottaja nainen syöttäisi minua niin paljon että olisin aivan täysi, seuraisi painon nousua puntarilla mittanauhalla ja ottaisi valokuvia missä näkyisi kehoni paisuminen.

    • PullaaTänne

      No mutta aikun kiva! Olen 24 vuotias mies ja mielelläni tapaisin. Olen lihottanut itseäni tarkoitusella 15 kiloa maaliskuusta alkaen ja paljon on vielä kasvun varaa tallella jollekin näpsäkälle naissyöttäjälle. Voisit houkutella minua ahmimaan herkkuja ja päivä kerrallaan vahdata läskin kertymistä ja vaatteiden kiristymistä; napit ne vain lenteleväisivät kun jälleen kerran narraisit minut kovan luokan porsasteluun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      316
      7629
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      57
      4017
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3458
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      72
      3211
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      114
      2874
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      46
      2718
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      53
      2551
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      68
      2336
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      77
      2148
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      101
      1983
    Aihe