Ihanat lihavat miehet, ffa feeder täällä moi

fabunny

Olis kiva kehitellä keskustelua miesten kanssa jotka haluaa lihoa. Ei osunut silmään sopivaa ketjua niin kokeillaan nyt ite...

Olen 22-vuotias typy Helsingistä ja haluaisin ihan oman feedee miehen , jota syöttää ja lihottaa. Kokemusta ei ole, mutta intoa senkin eestä.

Jos ei muuta, niin heitä joku kiva kommentti, siitä kuinka paljon olet lihonut ja syönyt kuin sika. Piristäis mun päivää paljon ;)

6

107

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helbear

      tuu käymään lapualla

      • jos on syytä tulla niin mikä ettei :D


      • helbear
        miiaemilia kirjoitti:

        jos on syytä tulla niin mikä ettei :D

        miiaemilia, nyt olisi goldielockin paikka sinulle. Eli karvainen bear etsii naisseuraa.


    • Jos 6 vuotta vanhempi ei ole automaattisesti liian vanha, niin luo treffeihin profiili ja laita viestiä.

      T. Myös Helsingistä.

    • Hei. Olen 33-vuotias mies joka haluaisi lihoa paljon. Taidan olla liian vanha sinulle, tai siis ikäeroa taitaa olla liikaa.

      Olen aina halunnut löytää naispuoleisen lihottajan. Olisi ihana kasvattaa todella iso, pehmeän pyöreä maha ja isot miestissit. Olen tällä hetkellä hieman pyöreä mutta olisi todellakin ihana paisua valtaviin mittasuhteisiin. Olisi todella ihana jos lihottaja nainen syöttäisi minua niin paljon että olisin aivan täysi, seuraisi painon nousua puntarilla mittanauhalla ja ottaisi valokuvia missä näkyisi kehoni paisuminen.

    • PullaaTänne

      No mutta aikun kiva! Olen 24 vuotias mies ja mielelläni tapaisin. Olen lihottanut itseäni tarkoitusella 15 kiloa maaliskuusta alkaen ja paljon on vielä kasvun varaa tallella jollekin näpsäkälle naissyöttäjälle. Voisit houkutella minua ahmimaan herkkuja ja päivä kerrallaan vahdata läskin kertymistä ja vaatteiden kiristymistä; napit ne vain lenteleväisivät kun jälleen kerran narraisit minut kovan luokan porsasteluun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      760
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      576
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      63
      548
    5. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      45
      533
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      512
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      24
      511
    Aihe