"Allahu akhari " huusivat muslimipojat kun hyökkäsivät Ruotsinin ikeassa kahden viattoman ihmesen päälle surmasivat heidät puukolla ,asuvat lähistöllä olevassa pakolaiskeskuksessa ,mitä sanovat viherhyysärit vieläkö tulee mielenosoituksia . .
Taas mutakuonot asialla
666777
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tulee mieleen tämä varma tieto oulun raiskaajien mamu taustasta. Kun paljastui heidän olleen umpisuomalaisia niin eipä enään asia ketään kiinnostanut.
Kun sillä kansalaisuudella, uskonnolla, ihonvärillä ei ole merkitystä. Rikolliset kiinni ja hoitoon, vankilaan. Pitäisikö sinusta nyt lähteä kivittämään pakolaiskeskuksia tai polttamaan leirejä kuten ruotsissa on tehty? Sekö on ratkaisu?
Pistäkää Persujen syyksi tämäkin sillähän tässä on mässäilty viikkotolkulla .
No oltiinhan tässä jo syyttämässä vihervasemmistoakin. Voi ruotsissakin olla typeriä rasisteja ei se ole persujen yksin oikeus.
Allah hyvä mutta Suomen sossu parenpi käyttäkää hyödyksi ja kertokaa eteenpäin ,Suomalaiset nautapäät ottavat lisää velkaa ja vaatikaa parasta kyllä suomipoika maksaa . Ps meillä on viherhyysärit tiedän puolellanne järjestetään mielenosoituksia ,mellakoita yms tarpeen mukaan .
Toiselta Ikeassa teurastetulta oli leikattu pää irti,
monikulttuurisuuden kunniaksi?
Hirveitä roikaleita noi muslimit ? että pää oli irtilei´kattu ? ei noita tänne pitäis sioittaa.
Muslimit pistää irtileikatun pään seipään nokkaan ihanvaan varoitukseksi näitä musliemien leikkaamia päitä on Ruotsin suurimmat lähiöt täynnä ,ihme ettei siitä nosteta suurenpaa hälyä .
Oli kuulemma kristittyjä tekijät. Mutta varmasti jotenkin voi kääntää islamin syyksi.