Ensimmäinen Tampereen murhapolttajarotista on vapautunut vankilasta, tämä mamurotta oli tuhoamassa kolmen suomalaisen nuoren elämät polttamalla heidät sytyttämässään tahallisessa tulipalossa kuoliaaksi. Tätä elukkaa ei olla karkoitettu maasta ja seuraava murhapoltossa mukana ollut mamuäpärä vapautuu 2016. Nyt te demari-olmit voitte kutsua tämän ensimmäisen mamupaskan Tampereen demarien piiritoimistoon tsajulle ja joukkorunkulle. Ps. tehkää nyt saatanan nuutipukit äkkiä ilmoitus kirjoituksestani poliiseille, ovat samaa paskasakkia muuten kuin tekin.
Ensimmäinen Tampereen murhapolttaja vapautunut
Antibolsu
9140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos nääs sovitaan että puhutaan vain jatkossa ilkeästä-Immosesta sekä niistä karmeista ja pelottavista Jyväshyvän natseista. Ei viitsitä nääs rupatella täällä enää niistä mamuista jotka polttivat kolme nuorta, tai mamun Kokemäellä hakkaamasta, raiskaamasta ja nääs elävältä polttamasta tytöstä. Meitin Tampesterin piiritoimisto nääs tarjoaa mustatmakkarat hillolla niille kirjoittajille jotka eivät enää nääs osallistu näiden ahdistavien juttujen kirjoittamiseen.
Varmaan siellä nautitaan mustaamakkaraa myös ilman hilloa.
Hurri-Lipponen hurraa.
Päivi Lipponen varmaan pitää kunnon pirskeet sen kunniaksi kun tuo monikultturismin urhea jakaja nyt on vapautunut vankilasta.
Ei muuten ollut kovin kauaa vankilassa. Tuo murhapolttohan tapahtui loppuvuonna 2010, joten tyypit ovat ehtineet olla vankilassa noin 5 vuotta. Tästäkin osa tutkintovankeutta.
Päkä Lipponen syytti kantasuomalaisia täsä?
http://mvlehti.net/2015/08/11/paivi-lipponen-syytti-suomalaisia-maahanmuuttajien-tekemista-murhista-2/
.
Me Tanpereen Vasemmistoliiton kaalikombinaatti kolmosen iskurityöläiset olemme täysin rinnoin myös mukana tässä murhapolttajatowerin kotiinpaluussa. Olemme kaavailleet paripäiväistä festivaalia Pispalan haulitornin juurelle, pääpuhujaksi tilaisuuteen on lupautunut itse Ruandan Nelson Mandela eli kuuluisa monimurhaajapastori Francois Bazaramba, musiikista vastaa Kiljavan kiljuorkesteri. Myös muutamama maamme eturivin artisti ja bändi on kiinnostunut esiintymään Pispalan haulitornin tilaisuudessa, The Lipposet eli Paavo ja Päivi, Anssi Dela, Maija Pilkkumaa, Ulastinen sekä Malmin mustalaisten työväenorkesteri ovat lupautuneet esiintymään tilaisuudessa korvauksetta mikäli YLE esittää tilaisuudesta tehdyn ohjelman vähintään 247 kertaa uusintana vielä tämän vuoden aikana..
Piti vielä sanoman että tilaisuus on nääs maksuton lukuunottamatta pientä 50 euron per/pää tukea jolla maksetaan vahinkovakuutusyhtiö Elmeriselle mamupoikien leikkisästä mutta käsistä ryöstäytyneestä murhapoltosta koituneet taloudelliset vahingot. Kaikki ylijääneet tukirahat nääs ohjataan mamurikollisten perustamalle ja RAY:n tukemalle IMS eli Islam Murder Syndikaat säätiölle.
Päivi on jo vankilan ovella ruusupuska kädessä ...onnittelemassa Isiksen massamurhaajia.