Nyt mä syön

valkosipuli tuerejuusto leipää. Haluisitko pussata mua? ;)
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Yyyyhhhh no joo

Äänestä

söisin hapankaalia ja samaa kui sä niin sit pussattas ennen ja jälkeen aterioinnin

Äänestä

Jep!

Äänestä

No ei haittais häneltä jos pusun sais;)

Äänestä

pusu olis ky ihana =D

Äänestä
  • < pusu

    Äänestä

valkosipulisilakat njam ja pusu siihen heti perään

Äänestä
  • kyllä jotain unilääkkeeks. Jotain ihanan tyrmäävää, kun nukkumasan pirulainen taas otti ja häipy, ja vielä tähän aikaan yöstä :(((,,,
    Auttasko siihen piiiiiitkä hyvän yön suudelma?

    Äänestä

Haluan yleensä aamullakin.

Äänestä

Jos olet E nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaolennainen kirjoitti:

valkosipuli tuerejuusto leipää. Haluisitko pussata mua? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu