Callella otta kuppiin

Miksi Calle ei ymmärrä että kansa äänestää mieluimmin Soinia kun häntä
kasva Calle aikuiseksi ja pidä välillä suusi kiin olet aika ämmämäinen
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Calle-pojulla nousi pissa päähän, kun jotkut umpitollot suomalaiset erehtyivät häntä äänestämään viime valeissa. Nuo idiootit luulivat ihan tosissaan Callen olevan isänmaan eikä Ruotsin asialla, kun vastusti virallista Venäjä-politiikkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suukiinni kirjoitti:

Miksi Calle ei ymmärrä että kansa äänestää mieluimmin Soinia kun häntä
kasva Calle aikuiseksi ja pidä välillä suusi kiin olet aika ämmämäinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu