Kuka tietää mihin levyn "tohtorointi" sovellukseen perustuu Windows 95 ja 98:n (sekä MS-Dos 6.2x:n) Scandisk? Eli miltä firmalta se on lisensoitu? Central Pointin PC Toolsin Diskfix vai Norton Utilitiesin Disc Doctor?
Kiinnostaisi tietää vaan tuo.
Scandisk peräisin?
joku_vaan1
1
1038
Vastaukset
- Nortonilta_peräisin
Nortonin Disc Doctor, ja se levyn eheytys on Nortonilta lisensoitu Speedisk. Molemmat toki Microsoftille reilusti riisuttuina versioina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2801694Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle411631- 231518
- 961316
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71228Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101067Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86960Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66925T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43911- 32910