Tänään Yyteriin nakupiitsille,kivaa paria,tai miestä selän rasvaukseen.Tuossa 12-16 . Tai perjantaina samaan aikaan.
Paria tai Miestä selän Rasvaukseen.
8
228
Vastaukset
- love.0077
Kuumaverinen tummatukka haluaisi mennä telmimään ulos.
Yyteri olisi kiva paikka. Miten tunnistamme? Miten sovimme tarkan paikan ja ajan?
[email protected] - p-seuraa-
Kokeiles laittaa ilmotus tonne, toimii ;) http://www.panoseuraa24.com
- Yyteripari
Perjantaina vanhan kyltin lähellä. Iltapäivällä
- 17cm
Mitäs niistä kylteistä tarkoitatte.? Pikkasen itsenne tuntomerkkejä,mistä tunnistan.?Mihin aikaan.?
- Yyteripari
Vanhakyltti on lomakylästäpäin katsottuna ensimmäinen.
Mies: 182/62 vaalea parta 62v.
Nainen. 164/128 vaalea posliini 59v
Olemme kyltin luonna 12-eteenpäin.
ps. pystytkö tarjoamaan olutta ? itselämme tulee korvaukset vasta ensiviikolla ja olisi kiva lipitellä kaljaa kun on luvattu helteitä.
Tulossa tänään puoliviiden aikaan . Ehkä toimintaa, ehkä ei.!
- 17cm
Yyteri pari,huomenna sama paikka,minkä tänään laitoitte.Nyt tiedän,kenen luokse tulen.Olutta On.Tänään en tiennyt,ketä etsiä.
- yyteripari
Tänään olikin paljon pareja ja kivaa oli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604546Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1611481- 1651468
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481462Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1951169- 2031112
- 801037
- 631011