Minua kovasti mietittyttä Beats By Dre sen takia koska niiden valmistus maksa 14 punta ja halvimmat maksa 200 euroa ja kallimmat melkein 900 euroa. Mutta entäs sitten. Onhan muitakin kuulokkeeitta jotka todellisudessa ovat halpoja valmista mutta silti ovat äänelttän ihan hyvät kuten esim. Philips kuulokkeet jotka ostin jotka maksoivat 17 euro ja 90 centtiä ja veikkan että nidenkin valmistus maksa alle 14 punta mutta silti nissä on ihan hyvä ääni kun säästin ne joten ajatelin että jos esim. Beats By Dre on saman tasoinen tydyttävä ääni niin nittä voisi jopa osta ja toinen asia joka mietityttä on se että jotkut vättä että sanka katkea helposti mutta entäs sitten eivät ne varma ole ainoat kuulokkeet jote menevät helposti rikki onhan nittä monia muitakin mitä mene helposti rikki. Se ei ole tarkoitus että kuulokketta pitäisi käsitellä kova kouraisesti ja minulla on ollut Focal Spirit One ja nissä meni erikois johto joka joutu tilamaan aina rikki. Mutta käytän kuulokkeeetta varovasti joten en usko että Beats by Dre mene minulla rikki. Mutta nyt se kaikein tärkein eli saako nillä naisia eli meinan että jos on esim. Tivoli Audio tai Vespa mopo skooteri tai iPhone tai mercedes Bentz hekilö auto niin kyllä tämän tapaisilla main stream esineillä ssa naisia ja Apple osti Beats By Dre niin kyllä nillä ainakin teoriassa pitäisi sada naisia. Mutta kysymys kuulu kuinka helposti nillä saa naisia.
Beats By Dre mietittyttä. Saako nillä naisia.
Loymardz
2
138
Vastaukset
- Loymardz
Rittä sekin että nillä saa yhden kerran pillua niin ne maksavat itsensä takaisin ja sen voi tehdä sillä tavalla että anta kuulokkeet naiselle ja hän anta vasta palveluksi pillua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979