Toivottavasti tunnet piston

isossa pakarassasi, sydäntähän sinulla nainen ei ole.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mitä oon tehny?

Äänestä

Paraskin puhuja.

Äänestä

sydämeni on suuri musta möykky, jota en meinaa jaksaa enää kantaa. mutta älä katkeroidu. uskon, että helpotus tulee ajan kanssa.

Äänestä

on sydän ;). Just tunnustelin niin tuolla se napsuttelee omaan tasaiseen tahtiinsa, tuolla vasemmalla puolella, tissin takana ;).

Äänestä

On minulla, sinun.

Äänestä

Eipä ole minullakaan sydäntä ihmisille, jotka ajattelevat aina ja kaikessa vain omaa itseään ja omaa hyväänsä.

Äänestä

Kyllä on ja se sykkii vain sulle.

Äänestä

ja lämmin sydän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minätiettykatkerakin kirjoitti:

isossa pakarassasi, sydäntähän sinulla nainen ei ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu