M-naiselle. Toivottavasti punkki puree ja saat borrelioosin ja raajasi katkaistaan. Toivon myös keuhkosyöpää ja tavallista nuhakuumetta.
Huonoa aamua
häiriintynytminäkö
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
minulla on keuhkoputken tulehdus,riittääkö se?
Psykiatri voisi auttaa sua paremmin kuin nämä katkerat palsta-avautumiset.
Ja mitähän pahaa minä nyt tällä kertaa olen tehnyt?
Olet häiriintynyt ja aika pahasti. Jätä vihasi ja nauti elämästä. Hukkaat elämäsi vihaamalla.
Toivon että saat rauhan sielullesi.
Vain pahasti häiriintynyt ihminen haluaa kirjoittaa tuollaisen viestin.
näyttää vittumaisuutesi ja tyhmyytesi, meinaan vaan että eiköös oikea palsta olisi katkeruus tai viha eikä ikävä.
toisessa ketjussa kertoi että molemmat ihmettelisi mihin kaikki kaunis katosi, tässä on ainakin yksi varteenotettava esimerkki mihin kaiken kauniin saa katoamaan.
vain hoomies vajota.
Mikä ihmeen Hoomies? Voitko sinäkin jo lopettaa sen mustamaalaamisesi!
Häpeä, jos osaat.
jiiänee jiiänee jiiänee
raajasi katkaistaan ja muuta kivaa, hae apua itsellesi nopsaan.
Etkö edes uskalla laittaa kenelle M-naiselle raivosi suuntaat. Omaa nimeä varmaan turha edes odottaa, tuollaiselta selkärangattomalta mulkulta.
Tämä kys. M nainen on turvassa kaltaiseltasi sadistilta.
Älä viitsi ap. Saattaa tuollaiset "onnentoivotukset" osua omaan nilkkaan. Keskity vain omiin juttuihisi äläkä hukkaa aikaa muiden tekemisiin.
Minulla on sellainen tunne, että vaikka hänelle tapahtuisi kaikki nuo kuvailemasi asiat, niin sinä olet saanut pahemman rangaistuksen.