Hämeenlinnassa olis myynnissä häkki l k s cm 150 100 50 olut käytössä noin kuukauden. Häkki on puuta, vaneria ja minkkiverkkoa. Hinta 60€. Vain nouto.
MYYDÄÄN FRETTI HÄKKI
13
4016
Vastaukset
- extalkkari
lähetän kun pyydät, meilil.
- Karvakuono
Vieläkö häkki on tallessa?
- extalkkari
häkki myymättä.
- Karvakuono
Hei! Laitoin sulle mailia, toivottavasti tuli perille. Mielellään haettaisiin häkki tällä viikolla kun autoa saadaan lainaan, miel jo tänään jos sopii. Toiv. pikaista yht.ottoa sinulta.
- extalkkari
mitäs seuraavaksi?
- Karvakuono
extalkkari kirjoitti:
mitäs seuraavaksi?
Anteeksi? Olisimme häkkiä nyt ostamassa jos sen myyt. Aiemmin kyyti ei onnistunut (asumme Jyväskylässä eikä ole omaa autoa) ja siitä sinulle ilmoitin sähköpostitse. Mutta josset halua myydä niin enpä minä sitä väkisin ole ostamassa!x)
- extalkkari
Karvakuono kirjoitti:
Anteeksi? Olisimme häkkiä nyt ostamassa jos sen myyt. Aiemmin kyyti ei onnistunut (asumme Jyväskylässä eikä ole omaa autoa) ja siitä sinulle ilmoitin sähköpostitse. Mutta josset halua myydä niin enpä minä sitä väkisin ole ostamassa!x)
ole postia tullu, että sillee.
- Karvakuono
extalkkari kirjoitti:
ole postia tullu, että sillee.
No harmi. :( Sinulle sen kuitenkin laitoin tulemaan ja siinä numeronikin laitoin. (Tässä taas yksi syy miksi inhoan maililla asioiden hoitamista,ikinä ei voi olla varma saako vastaanottaja tiedon perille)
No, tässä numeroni 044-0417513 jos kiinostaa. Auto on nyt käytössä.
- extalkkari
myymättä.
- rottaraksa
Voisitko laittaa kuviaa voisin hakea sen heti kun mahdollista jos on mielyttävä
[email protected] - sissi000
onko se häkki vielä sulla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!6111635Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla968841Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.124417Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka233984Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53861- 903656
Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73646Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle153451Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.343232Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.452435