Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pornon tuhmun narttu Ava Devine

Laittakaas videoita pornon tuhmimmasta nartusta eli Ava Devinestä. Pliis ei kuitenkaan sitä videota jossa sen peräsuoli pullahtaa ulos kesken anaalipanojen - tuhoo silmät se näky :)

Ite alotan vaikkapa nyt tolla

http://videof.uckerz.com/nasty-ava-devine-fucked-good/
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Alko kyllä pahasti panettaan tän videon jäljiltä, taitaa joutua käsitöihin kun muijakin ehti jo livahtaa duuniin ....

Äänestä

Kyllähän tollasta persettä vasten kelpais läiskytellä menemään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avafan kirjoitti:

Laittakaas videoita pornon tuhmimmasta nartusta eli Ava Devinestä. Pliis ei kuitenkaan sitä videota jossa sen peräsuoli pullahtaa ulos kesken anaalipanojen - tuhoo silmät se näky :)

Ite alotan vaikkapa nyt tolla

http://videof.uckerz.com/nasty-ava-devine-fucked-good/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu