Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mun tissit

Mun tissit on kokoa 80C. Pituutta minulta löytyy 170cm ja paino keikkuu 60-63 kilon välillä. Mitä mieltä te miehet olette tästä? Tasa-arvon nimissä haluan tietää, onko mun koko hyvä ;)
132174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

itse tykkään enempi pienistä,hoikista ja siroista tytöistä,joilla rinnat on koko luokkaa a. paras on a70-a75,eli sellaiset juuri käteen istuvat. ja terhakat nännit! :-) eli olet minun makuuni liian pitkä,painava ja rinnakas. Ei pahalla

Äänestä

HEJ!
Minä tykkään isoista tissistä,niin kuin sinun,
ja haluaisin nähdä ne, mutta asun täällä ulkomailla, mutta sinä voisit ottaa kesäloman,ja
tulla näyttänään ne OK
MVH RL

Äänestä
  • Mun mielestä kokosi on ok. Itse ainakin olen kokenut c kokoa olevia ja ne on ihanat, saa kiinni ja hyvä mussuttaa

    Äänestä

Kuulostat ihan hyvältä. Oma kultani justiin lähti kotiinsa, se on samaa kokoa ku säkin mutta kuppikoko on 75DD ja mie tykkään kovasti...eli kokoa ja näyttävyyttä pitää olla, jatka samaan malliin !!

Äänestä

todella hyvät! tietysti ois kiva ollu tietää, minkä ikäisestä neidistä on kysymys, mutta rinnat on sopivan isot, ja muutenki mitat on kohdallaan! =)

Äänestä
  • no jaa.. mun mielestäni kuullostat vähän lihavan puoleiseslta.. et siis paljoa,mutta viitisen kiloa suunnilleen. En tahdo millään muotoa loukata,mutta näin on näreet,mun mielestäni. :-)

    Ja itse olen kokoa b70,ja pidän itse varsin kovin rinnoistani ja miehiltäkin olen saanut kuulla paljon kehuja. "Että juuri käteensopivat,ihanan pyöreät/kiinteät yms." Jep jep joo, eli tsemppiä sulle ja tulevalle (?) laihdutuskuurille. Täytyyhän kesällä olla sutjakoissa mitoissa..

    Mutta nyt pitää rientää lenkille,heippahei!

    Äänestä

  • miss california kirjoitti:

    no jaa.. mun mielestäni kuullostat vähän lihavan puoleiseslta.. et siis paljoa,mutta viitisen kiloa suunnilleen. En tahdo millään muotoa loukata,mutta näin on näreet,mun mielestäni. :-)

    Ja itse olen kokoa b70,ja pidän itse varsin kovin rinnoistani ja miehiltäkin olen saanut kuulla paljon kehuja. "Että juuri käteensopivat,ihanan pyöreät/kiinteät yms." Jep jep joo, eli tsemppiä sulle ja tulevalle (?) laihdutuskuurille. Täytyyhän kesällä olla sutjakoissa mitoissa..

    Mutta nyt pitää rientää lenkille,heippahei!

    Itse olen joskus miehiltä kuullut että olen juuri sopivan "lihava". Jotku ovat peräti sanonut että en missään nimessä saa laihtua. Olen 21v, ja muodot ovat oikessa paikoissa. Siis rinnossa, pepussa ja lantiossa. Ei mahassa :) Mutta en tiedä, pitäiskö sitten alkaa laihduttamaan. Tuntuu vaan vähän turhalta. Onhan elämässä niin paljon muuta tekemistä kuin kaloreiden laskeminen. En halua vietää suurin osa ajastani miettien mitä saan syödä, ja mitä en. Elämä on liian lyhyt sellaiseen. Elämä on nauttimista varten, ja se tarkoittaa lenkin väliin jättämistä joskus, ja suklaan syömistä silloin tällöin. Ei elämää ja ulkonäköä/painoa saa liian vakavasti ottaa. Tärkeintä on, että voi hyvin ja nauttii!!

    T: utelias

    Ps. seksi on paras liikuntamuoto...

    Äänestä

Sulla on tosi hyvä runko!!!
Tosi hyvät tissit älä luovu niistä millään hinnalla!!!
Painoa vois tietysti olla vähemmän mutta sitten tissitkin kärsii

Äänestä

Älkääpäs olko huolissanne koostanne, olette
noilla mitoilla todella näyttävän näköinen
pakkaus. Painoindeksi kohdallaan, pituus
aivan mahtava viimeisestä mitasta puhumattakaan!
Kookkaat ovat in!

Äänestä

Oot kauhee!! Mun mielestä naisen pitää painaa korkeintaan 60kg.Kuppikoon pitää olla B-kokoa. Eikä yhtään enempää..

Äänestä
  • Onko tollasii miehii olemassa...oon positiivisesti yllättynyt!!
    Itse 165/57 ja kuppikoko B75

    Äänestä

  • Ootko nyt oikein miettiny tätä asiaa? Mitäs jos nainen on 175-180cm (semmosiakin on olemassa). Jos hän painaa alle 60kg niin aika kamalalta se näyttää. Sun maailmassa pitkiä tyttöjä ei ilmeisesti ole. Olet varmasti myös sitä mieltä, että naisen on ehdottomasti oltava miestä lyhyempi. Tuon painon on suhtaudettava pituuteen ja siihen, missä ne kilot on. Mielestäni kaikkien pitäisi lopettaa vaa'an tuijottamista ja katsoa sen sijaan peiliin. Se antaa paremman kuvan "kauneudesta" ja ulkonäöstä. Kauneus ja seksikkyys on kuitenkin korvien välissä, näin se vaan on...

    Äänestä

Ennen pidin rintoja aika samantekevina kun aina oli ollut suht pienet tyttoystavillani.
Nykyisellani on jotain DD tai isommat ja ei tod ole mikaan lihava niin voin sanoa etta aika herkut on. Toki noin isot voi olla jotkut riippuliitimetkin mutta kun ei nama ole niin ei ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Mun tissit on kokoa 80C. Pituutta minulta löytyy 170cm ja paino keikkuu 60-63 kilon välillä. Mitä mieltä te miehet olette tästä? Tasa-arvon nimissä haluan tietää, onko mun koko hyvä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu