Persujen haukkumat mamut auttavat vanhuksia henkensä kaupalla. Olisi mitä ilmeisemmin jäänyt persulta tekemättä?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015082220218884_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015082220218884_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
yksittäistapaus...
Tämä prinssi Jusuf on kuin mamujen Putin! Hän nimittäin hoitaa kaikki suomalaiset vanhukset kun leijonapaitaiset kaljut miehet eivät näin tee!
Hän nimittäin pelastaa humalaisten suomalaisten tönäisemiä mummoja metroraiteilta!
Ja mikä hienointa nämä semikuuluisat mamut, Jusufit, pysähtelevät sotiemme muistomerkeillä tehden niistä twitterkuvia.
Pysähtyisikö nämä tummat nuoret artistit sotamuistomerkeillä siksi että heitä kiinnostaa ja kunnioittavat. Eivät. He pysähtyvät ottamaan kuvan twitteriin jotta kaikki katsoisivat että tummatkin kunnioittaa sotaveteraaneja. Provosointia, populismia ja monikulttuurisuusvalhetta.
Odotankin milloin prinssi Jusuf lentää hanhien selässä!
Näin ne mamut toimii, eivät ajattele yhtään mitä tekevät. Itsekin myöntää, että teki vaiston varassa. Pitäisi aina ajatella ensteks.