kun tulee syksy ja pimee

ni tuutko tänne säteileen ?
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mä vain olen.

Äänestä

Täl hetkellä sairaan väsyny...unta tarvii ja kaikkea..

Äänestä

Hyvää yötä...

Äänestä

joo, tulisin. <3

Äänestä

En, tamperse on ihan liian pohjoisessa!

Äänestä
  • Ja toi tamperselaisten puhetapa on tosi ärsyttävä ja sitä näkyy ihan liikaa tällä palstalla. Lenin-museon karmako siitä kylästä on pashkan tehnyt ja kielenkin pilannut?

    Äänestä

Säteilen kuolemaani saakka.

Äänestä

kunhan ensin syön kipollisen plutoniumia...

Äänestä

hän tulee säteileen?

Äänestä

Voi. Hyvin sopisi runon riviksi tuo, toivoisin vain että olisi pidempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluisin_että_tulisit kirjoitti:

ni tuutko tänne säteileen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu