On tullut tietoon,että Pudasjärvelläkin harjoitettasiin gang stalkingia.Uhit tai asiasta tietävät sivulliset, tulkaa käymään Laki ja rikos-pastalla tai yleistä mielenterveydestä palstalla ko.ketjuissa saatte sieltä tietoa ja linkkejä. Voitte suoraankin siirtää tietoa tähän ketjuun ja panna keskustelun käyntiin.
gang stalkingia Pudasjärvellä
yx.uhri.muualta
5117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuuluu selvästi Huuhaa-palstalle.
Älähän ala haistattelemaan.
Onko tämä kangsteri toimintaa?
Helsingissä ainakin harrastetaan. Olin tuossa pari viikkoa sitten sairaalassa, minua pitkään kytännyt somaliväestö potkaisi päähän. Soitin hätäkeskukseen, mutta poliisi ei tullut paikalle.
Suomen alkuperäisväestöä vaihdetaan ruotsinkielisten värikavereihin ja Skandinaviaa haaveillaan USA:n osavaltioksi. Sitä se monikulttuurisuuspakkopulla on, sillä aikaa juutalaiset lunastaa kavereineen Pohjois-Suomesta ja Lapista parhaimmat kiinteistöt ilmaiseksi.
Onko Tykkyläinen muuten alunperin Karjalasta? Se selittäisi hänet juttunsa.