Aika teki tehtävänsä varmaan ollaan kumpikin samaa mieltä.
eiköhän lopeteta jo tää
tekohengitys
32<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
hyvää jatkoa sinulle sinne kauas.Pärjäile ja keep smiling.
Katsos se ei oo sulta pois että mä täällä susta tykkään.
Jep.... Hyvät jatkot ja.... silleen.
Naamatusten !!!!
tuun sun naamalle !
Mä otan mielellään vastaan sulta hienoisen tekohengityksen, voi sillain painella varoen samalla :}
Saako tota painella molempaa rintaa :)))
Tietenkin saat :)
Muista, et en ala elpyy jos et suutele niin kuin Lumikkia tai Ruususta ikirakkauvvella, joka herättää nukkuvat tunteet ja saa ne viriämään, veren kohisemaan suonissa ja punan kohoamaan poskille... Raotan jo huuliani, tuletkohan pian ;)
ihan ilman lisälaitteita, ja jatketaan jotenkin muuten.
Mä olen varannut kalenteriin, jo seuraavan kolmenkymmenen vuoden kirjoitusajat.
Emme saa mitään yhteyksiä aikaan. Sä vaikutat muutenkin liikaa mun mutsilta luonteines..
Mitkä sun omat vaivannäöt asian eteen on olleet?
Ei niin. Minä joskus yritin.
Joo niin tosiaan taisit yhteyttä ottaa...vielä kun senkin olisi voinut vähän epäselvemmin tehdä..
suomenkieltä se mielestäni oli
Tollaset ihmiset ovat juuri niitä joille mikään ei riitä vaikka itse ei ole tehty yhtikäs mitään,minkähänlaista olisi elämä kyseisen ihmisen kanssa veikkaampa että silkkaa tuhlausta.
en voi ymmärtää sitä. En oikein tiedä miten siihen voi edes suhtautua.. niin yllättävä asia koko puhelu oli kielestä riippumatta..
Joo niinpä just...kyllähän tässä nyt ollaankin velkaa ja paljon. Yhdessä ollessa ei enempää eikä vähempää kuin elämänsä velkaa jäisin minäkin..
En lopeta kun en ole samaa mieltä ollenkaan.
Ei tehnyt. Mut lopetan silti varmaankin. Kun alkaa muut kiireet elämässä. Valitettavasti hänen näkemisensä on yksi niistä kiireistä mikä sit taas tappelee aikaa vastaan.
Puhu vaan itestäs ja omista fiiliksistä. Toisesta et tiedä näemmä ja arvauksesi menee luultavimmin vikaan. Näin se vaan menee.
Lopetetaan hengitys, mutta jatketaan painalluksilla. Etkö ymmärrä, että haluan sua? Pitääkö vääntää rautalangasta?
Mä kokeilin jo piikkilangalla mutta kipeää teki.
Mitä tarkoitat? Tahtoisin niin halata sitä miestä.
Siis todella typerää olisi nyt luovuttaa kun näin kauaan ollaan hukattu aikaa tänne ja jos molemmat edelleen kaivataan toisiamme.
En oo mitään luovuttamassa. Juuri tuosta syystä minkä kirjoitit.
Välillä aika usein vain tuntuu että tästä ei ole muuta ulospääsyä kuin vetää töpseli irti hengityskoneesta. Ei voi elää näin roikkumalla näin kauan on se vain niinkin.
Selvä se, samaa mieltä :)
aloitat ajanlaskun siihen, että on tehnyt tehtävänsä "tään" lopettamiseksi, tässä sekavassa kuviossa?
Kiitos, kyllä! Sitähän tässä olen yrittänyt jo vaikka kuinka kauan! Hienoa että VIHDOINKIN tajuat jättää minut rauhaan!
Älä luule, en pysty
Missä aika teki tehtävänsä ja mikä meidän olisi lopetettava? Trolliako pukkaa.