Palsta on puolueeseen liittyvää keskustelua varten

Hei!

Tulevaisuudessa palstaa tullaan valvomaan siinä määrin enemmän, että kaikki aiheeseen kuulumattomat viestit tullaan poistamaan. Tämä palsta on tarkoitettu puolueen ja puolueeseen liittyvää keskustelua varten.

Pysytään jatkossa aiheessa ja tutustukaa myös palvelun sääntöihin joissa muun muassa kielletään yksityistietojen kuten esimerkiksi nimien julkaiseminen.

Sääntöihin voitte tutustua osoitteessa: http://www.suomi24.fi/opastus/saannot

Terveisin,

Suomi24 Ylläpito

11

250

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ElkäähänHättäile
    • AvointaSensuuria

      Eli ylläpitoa EI SAA kritisoida, kun kerran poistatte viestin "sääntöjen vastaisena"?

    • ollijoki

      Hyvinhän noi toimivat? entistä ehompana.

    • Herätkää

      Miten tässä kirjoitukset koskevat puolueita ? Joku mainostaa poliisin tunteman netti häirikönkin palstaa.

    • Eikös sama koske kaikkia palstoja?
      Mikä tämän palstan laittaa erikoisasemaan? Samanlainen kaaos on kaikkialla kun ei enää ole luotseja ja moderointinne on mitä on.. Eikö uudistuksessa nimenomaan meiltä käyttäjiltä tullut toive että luotsitoiminnan moderoinnin parantaminen on kaikkein tärkein asia..
      Suomi24 unohti uudistuskiihkossaa mm. tehdä luotseille työkalut. Uudistuksen jatkokehittämisen hitaus takaa sen että luotseja ei ole palstoilla kuin noin 1.5 vuoden kuluttua, siihen saakka Suomi24 jakaa kurjuutta..

    • VinkkiYlläpidolle
    • HalooPäivää

      Suomi24:n sekava ja häiriintynyt ylläpito:
      pelkästään TÄSSÄ viestiketjussa on puolen kymmentä espoolaisen Koyhien Asialla -jäsenen ja kuntavaaliehdokkaan rikolisen verkkojulkaisun mainosta.

      Tämän(kin) osion säännöt KIELTÄVÄT mainostamisen täällä. Pitäisikö ylläpidon poistaa ne mainokset?? NYT HETI???

      • Kiirehtikää

        Kiirehtikää


    • EhkäSeOnTarkoituskin

      Kun katsoo kirjoituksia viikonlopun ajalta ymmärtää,ettei täällä valvonta toimi.

    • lkkjhnmm

      "Köyhien Asialla on suomalainen puoluerekisteristä poistettu, altruistinen ja kristillinen puolue,"

      https://fi.wikipedia.org/wiki/Köyhien_Asialla

      Täällä ei siis keskustella puolueesta, koska sitä ei ole. Mistä voitasiin keskustella? Ei mistään ylläpidon mielestä.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      128
      833
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      43
      609
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      548
    4. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    5. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      523
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      512
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      461
    8. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      38
      437
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      112
      432
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      397
    Aihe