Stubb försöker stoppa persuna

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos hallitus kaatuisi stubb stopattaisiin katsomoon istumaan neljäksi vuodeksi hakkaraisen viereen ja hän ei pääsisi eu-hun koska siellä on tulppana katainen ei toista suomalaista nimitetä

HALLITUS PITÄISI KAATAA NYT JA TYÖNTÄÄ STUBB KATSOMOON ISTUMAAN JA OTTAA DEMARIT TAI SIVARIT TAI MITÄ VAIN TILALLE

Äänestä

Säga vad man vill men Haglund var nog bättre försvarsminister än Niinistö.

Äänestä
  • Tycker icke.

    Äänestä

enkä minä,kyllä Niinistö on sentään mies verrattuna tuohon edelliseen nassikkaan.
Stubilla ei ole mitään sanomista,ei kuulu hänen hallinnonalaansa.
Kokoomus haali viime hallituskaudella kaikki paikat,nyt on muiden vuoro.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


faktajuttu_ kirjoitti:

Bra Alexander!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015082720250939_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu