helpompaa tehdä aloitteita kun haluaa pelkästään seksiä?
Miksi se on niin paljon
MiksiMiksiMiksiiiii
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
No ei oo, ihan yhtä mahdotonta
Itse en kyllä ole keltään tahtonut vain pelkkää seksiä :)
Ei välttämättä. No miks et kysy.
" Yleensä itsevarma mies saattaa mennä hyvin ujoksi kiinnostavan naisen tultua näköpiiriin, ja tästä oli koko vastaajaraati melkein yhtä mieltä.
Jos mies puhuu naisen rinnoille tai on liian itsevarman oloinen jutellessa, ei hän yleensä ole tosimielessä liikkeellä. Epävarman ja ujon oloisella miehellä on jotain hävittävää ja hänelle on merkitystä, mitä nainen hänestä ajattelee"'
http://ellit.fi/suhteet/sinkun-elamaa/mita-miehet-haluavat
On naisia mitkä haluaa vaan seksiä ja niitä ketkä kiinnostuu tosissaan, niin kuin meissä miehissäkin, ulkonäkö ei kerro välttämättä mitään. Kyllä miehet menee (voimennä) ujoksi oli kyse seksistä tai vakavammasta. Jodskus tilanne voi olla se että vasta seksin jälkeen syntyy vakavampaa kiinnostusta, joskus toisin päin. En ota kantaa tässä miten mulla menee.
kamala nainen! Sulla ei oo mitään käytöstapoja. Oot kokoajan ollu huolissaan musta jostain josta mä en itse oo huolissani vaan jostain ihan muusta. Sä oot haukka viimesen päälle oikee virallinen syväkurkku! Sun toiminta on niin kuvottavaa että halut meni suhun jo ajat sitten.
Jaanan metsästäjä HUORA ÄMMÄ siinä taaas solvaa. Rikossyytteet niin akka lentää häkkilinnuksi ja kas kummaa kun saa visertää noita juttujaan muiden vankien kanki syvällä perseessä
WTF?! Mistä te nyt vaahtootte?
Jaanako sen nimi onkin? Täällä on paljon ollut juttua Jaanasta joihin en ole kiinnittänyt mitään huomioita ennenkuin nyt tuli mieleen että voiko se olla Jaana koska onhan selvää että moni häntä kaipailee... Ne ei vaan tiedä millanen se oikeesti on!
Kuvottavaa horo akka saa ihan just kovaa vankien kankea niin syvälle perseeseensä että suusta tulee ulos. Vangit laittaa sitä eestä ja takaa 24/7 kunnes akka osaa turpansa tukkia. Jos ei opi niin piiska lisä käyttöön niin johan tollanen horokin alkaa oppimaan missä se reikä vakonsa on.
Jaana on jonkun varatun akan pakkomielle. Miehensä sitä nainu varmaan ja se yksi akka ja siihen rakastunut ukko sen kimpus vaan on. Ei kukaan muu
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13727714/vihaan-jaanaa
Nämä riippuu niin monista tekijöistä ja osa ihmisitä on ujompia kuin toiset.
Ei tarvi pelätä menettää vai ei.