Asiakastyytyväisyystutkimuksessa Hyundai pärjäsi taas hienosti:
http://www.taloussanomat.fi/autot/2015/08/25/vikatulva-heikensi-tyytyvaisyytta-autoihin/201510885/304
Hyundain ollaan tyytyväisiä
6
167
Vastaukset
Ei varmasti Suomessa pidä paikkaansa.
- HuoletonHyundai
Millähän perustelet? Ei tälläkään palstalla kovin isoista vioista puhuta, viiden vuoden takuu kumminkin tuo luottoa laatuun eikä valmistaja ole ihan ensimmäisenä kokeilemassa uusia moottori- tai vaihteistoratkaisuja. Esim. sellaisia joista eräs saksalaiskonserni ei ota vastuuta vaan maksattaa ongelmat asiakkaalla.
- lihavaskodamiäs
Autobild uutiset kertoo VW autojen huonosta asiakastyytyväisyydestä.
Olis syytä ottaa korealaisista mallia ja koneelle takuut 7v. - mututuntumalla
Ainakin tuollainen empiirinen kysely lähipiirin hyundaikäyttäjille tuottaa tulokset, että kestävät ja toimivat juukelin hyvin.
- ffeee
mututuntumalla kirjoitti:
Ainakin tuollainen empiirinen kysely lähipiirin hyundaikäyttäjille tuottaa tulokset, että kestävät ja toimivat juukelin hyvin.
Kyllähän Hyundai autoja osaa tehdä
http://autobild.fi/uutiset/nopea-korealaismalli-pian-valmiina-haastamaan-mercedes-benzin-ja-audin
- Volvo261
Ostakaa sellaisia autoja jonka nimen OSAATTE kirjoittaa, liikaahan se on kai vaadittu ku jengi ajaa voortilla ja skootalla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437545
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka553737Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu563630Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/553523- 913437
- 513044
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod362852Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302504IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1981975- 471581