Asiakastyytyväisyystutkimuksessa Hyundai pärjäsi taas hienosti:
http://www.taloussanomat.fi/autot/2015/08/25/vikatulva-heikensi-tyytyvaisyytta-autoihin/201510885/304
Hyundain ollaan tyytyväisiä
6
161
Vastaukset
Ei varmasti Suomessa pidä paikkaansa.
- HuoletonHyundai
Millähän perustelet? Ei tälläkään palstalla kovin isoista vioista puhuta, viiden vuoden takuu kumminkin tuo luottoa laatuun eikä valmistaja ole ihan ensimmäisenä kokeilemassa uusia moottori- tai vaihteistoratkaisuja. Esim. sellaisia joista eräs saksalaiskonserni ei ota vastuuta vaan maksattaa ongelmat asiakkaalla.
- lihavaskodamiäs
Autobild uutiset kertoo VW autojen huonosta asiakastyytyväisyydestä.
Olis syytä ottaa korealaisista mallia ja koneelle takuut 7v. - mututuntumalla
Ainakin tuollainen empiirinen kysely lähipiirin hyundaikäyttäjille tuottaa tulokset, että kestävät ja toimivat juukelin hyvin.
- ffeee
mututuntumalla kirjoitti:
Ainakin tuollainen empiirinen kysely lähipiirin hyundaikäyttäjille tuottaa tulokset, että kestävät ja toimivat juukelin hyvin.
Kyllähän Hyundai autoja osaa tehdä
http://autobild.fi/uutiset/nopea-korealaismalli-pian-valmiina-haastamaan-mercedes-benzin-ja-audin
- Volvo261
Ostakaa sellaisia autoja jonka nimen OSAATTE kirjoittaa, liikaahan se on kai vaadittu ku jengi ajaa voortilla ja skootalla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1297676Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?937244Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit307170Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t66340Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta
Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t736321Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik1115687Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?465458Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa705313Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus475180Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv194985