mistä porissa estoton nainen yön iloihin

Tartteis saara.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Arvasin.Naisen puutteesta se kiukku ja viha tälläkin palstalla johtuu.Suosittelen baarireissua eikä kannata sitten olla umpihumalassa.

Äänestä
  • Jep. Rippiä rukousta ja perseennuolentaa.

    Äänestä

Ootkos saara lepakko?

Äänestä
  • Siinä on minun nuoruudenkuvani. Joku entinen heila varmaan laittanut jakoon.

    Äänestä

  • Olit todella hehkeä kaunotar ja varmaan vieläkin.

    Äänestä

Kuulemma metodistikirkko on hyvä paikka, jos kypsempi liha kelpaa.

Äänestä

Mäkkäristä löytyy

Äänestä

Eini tai Marika. Yh-ämmiltä saa aina.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vechile kirjoitti:

Tartteis saara.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu