Huomenta! Ja mukavaa aurinkoista päivää sulle:) Sinä nainen kaipaavassa mielessäni <3 https://www.youtube.com/watch?v=oDkehLl06vs Iloista mieltä sulle <3
SULLE IHANALLE:)
enkuvittelemitään1
1978
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Petriltä Satulle? :)
J_>S
Jannelta Sannalle?
Suosittelen että kerrot hänelle henkilökohtaisesti, ei varmaan usko jos näkee täällä, eikä täällä voi tietää keneltä kenelle.
Noup!
Eikö nimet alakaan J ja S? Ne on jotain muita nimityksiä? Jörö ja Saamaton? Juoruaja ja Sanaton? Juhlija ja Saunoja?
J... >S...
Jari ja Sari?
Joni ja Satu? Juha ja Sara? Jori ja Sini? Jani ja Soma? Juho ja Sami?
Saahan sitä arvata;)
Jani_>Sari vai Juha_>Sari...
Ei kumpikaan.
Kiva juttu taas ap, mutta olet vaihtanut musiikkityyliä nyt. Miksi?
Pyrin sen hetkisiä tuntojani niillä ilmaisemaan. Aina vaan ei onnistu niin hyvin:).
Onpa kiva biisi, mukavaa päivää :)
Tälläista hän saa välillä aikaan myös <3 https://www.youtube.com/watch?v=LztUOo-483E
Kyllä minä sut näin, siellä ikkunassa! Hiukan kyllä ihmetyttää sun käyttäytyminen? Pidätkö musta vai et, sen haluisin sulta kuulla. Vai pitäiskö itse vetää johtopäätökset ja kadota sun elämästä lopullisesti? Tälläista tulee mieleen kun itse on allapäin:(
<3 oikealle suukkoja.
Älä häviä mihinkään, vaan tule esiin! Kerron sitten kasvotusten, jos olet hän(m), kenet haluaisin sinun olevan. Olipa koskettava versio muutenkin hyvästä kappaleesta.