Kuka virtsannut?

Kpään Seudun sivuilla kerrottiin Hörhiäisyön lieveilmiöistä. Jollakin Onnettomalla oli tullut Hätä ja hän oli virtsannut suoraan päin Seudun seinää (ainakin ämpärillisen). Eikö kyseinen tyyppi olisi voinut käydä ihan viereisessä metsikössä tarpeillaan. Kuva oli aika ruma.
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olis kannattanut mennä metsikköön...matka ei pitkä...

Äänestä

on teilläkin murheet kuka virtsannut se kuuluu hörhöilyyn

Äänestä
  • No oli pakko,kunnen viittinyt housuunikaan kusta.Oles vehkeet paletunut,kun oli
    kylmä yö.Ja isosta on hyvä kusta.

    Äänestä

Minä kusin kun olin jalan menossa Myllykaareen panemaan. Taksia ei saanut edes triplahintaan.

Äänestä

vai kussu ämpäriilisen on kyllä iso rakko

Äänestä

Joku jolla on kushätä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Esteri70 kirjoitti:

Kpään Seudun sivuilla kerrottiin Hörhiäisyön lieveilmiöistä. Jollakin Onnettomalla oli tullut Hätä ja hän oli virtsannut suoraan päin Seudun seinää (ainakin ämpärillisen). Eikö kyseinen tyyppi olisi voinut käydä ihan viereisessä metsikössä tarpeillaan. Kuva oli aika ruma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu