haluan vanhempaa miestä!

tyttö166

Onko normaalia jos haluan vanhempaa miestä? Olen 16 vuotias ja haluaisin 30-60 vuotiaita miehiä panna.. se on mun fantasia. 40 vuotias mies kidnappais mut ja panis mua yms ;) vastatkaa...oonko normaali???
t:16v tre

9

278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ON...ihan normia !!

    • keskustelua

      On normaalia ja voit keskustella asiasta [email protected]. Ehkä saat vastauksen kysymykseen kysymällä lisää. Rohkeasti vain jutuille. Pölähtäneet älkää vaivautuko, estän jokaisen.

    • reino_eemeli

      olet siis mieltynyt anaaliseksiin. yli kolmekymppiset miehet tumppaa ikäistäsi kakkoseen koska nuoren naisen anaali on niin kireä ja muutenkin hot.

    • 0204

      Fantasiat ja ihastukset ovat täysin normaaleja. Se että jonkun fantasian toteuttaa, niin se ei välttämättä ole hyvä asia. Toteutettu fantasia harvoin tuntuu oikeasti hyvältä. Varsinkin tämä "raiskaus".

      Se että viehättyy vanhemmista miehistä on ihan OK. He edustavat turvaa ja varallisuutta. Sekä rauhallisempaa etenemistä ja kukaties, parempaa sekä pidempikestoista seksiä, kuin nuoremmat. Osa meistä viehättyy turvasta. Osa viehättyy rahasta ja osa vallasta. Ei tarvitse kuin katsoa televisiota niin voi sanoa ketkä humatuvat vallasta. Kaikki BB-ihmiset.

      Olen itse vanhempi ja varmasti ihmiset katsovat minuakin kieroon. Vaan juuri lähti parikymmpinen hoikka tyttö luotani onnellisempana kuin tuli. Silmät tuikkivat kuin kirkkaimmat tähdet ja elämänilo oli ylitsevuotavainen. Hymyä oli korvasta korvaan. Sellainen ilo tarttuu vanhempankin mieheen.

      Joten, kansi vakkansa valitsee. Ja sanokaa vain elostelijaksi. Ei se minua haittaa. Eikä tunnu nuorempiakaan tyttöjä.

    • Puullakalloon

      16-v. ja paljon nuoremmatkin saavat fantasioida mistä haluavat. Kaikki fantasiat eivät lyö yksiin lain kanssa joka ovat rajottuneiden ahdasmielisten ihmisten kirjoittamia. Luonto ja laki eivät ehkä koskaan tapaa toisiaan, siitä pitää huolen kymmenet tuhannet maailman uskonnot.

    • Moi tyttö 166,täällä vanhempi mies halukkaana paneen sinua,olen tpe lähistöltä ja voisin sinut kid napata ,aivan kuinka haluat.Laita säpö osoitteesi ,otan yhteyttä.

    • Huge96

      Fantasioita saa olla. Kun olin 20 vuotias poikanen, niin 56 vuotias sutjakka ja varsin hyvänäköinen nainen pani minua koko kesän ennen armeijaa. Olin erittäin kokematon ja reilusti vanhemman naisen himokkaassa käsittelyssä sain kokemusta. Myöhemminkin useat 10-20 vuotta vanhemmat naiset panivat minua.

      Nyt sitten itse noin viisikymppisenä olen saanut nautinnollisen ilon nussia noin parikymppisten naisten kanssa. Olen yllättänyt, miten moni nuori nainen suorastaan himoitsee huomattavasti vanhemman miehen kullia.

      Juuri äsken tein ennätyksen, mitä tulee ikäeroon. Nussin himokkaasti 19-vuotiasta herkkupeppua ja juuri nyt olen 53 v. Parasta näissä nuorten naisten kanssa nussmisissa on se, että he itse haluavat sitä.

    • joo. halutko et 38 tulis nyt turusta

    • veltsuliini

      se on nykyaikaa haluaisin itsekin antaa hellän nautinnon

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      106
      1572
    2. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      8
      1041
    3. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      59
      927
    4. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      64
      768
    5. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      1
      750
    6. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      329
      721
    7. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      68
      694
    8. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      44
      673
    9. Kysyit firman bileissä..

      .. että tulisinko luoksesi yöksi... Oliko se vain heitto. Mitäs jos olisin tullut? Naiselta
      Ikävä
      8
      629
    10. Miksi Suomessa uskotaan Usan kanssa tehtyihin sopimuksiin

      Kaikki viestit Usan suunnasta on ollut jo pitkän aikaa sen kaltainen että muiden liittolaismaidenkin sotilaallista autta
      Maailman menoa
      58
      627
    Aihe