Poikkeaa normaalista.

Suomilaiva on uppoamassa. Silti rotat pyrkivät alukseen. Mikä on maailman sotkenut.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos he ovat rottia mikä itse olet????

Äänestä
  • Mitä sen on väliä. Olen vaikka punkki nenässäs.

    Äänestä

  • Suomi maksaa tälläkin hetkellä 300 000 ihmisen loisimisen. Vähän persefiktiiviä!!!

    Äänestä

  • Niin tuo tekee. Joten hommataan lisää.

    Äänestä

Hyvä pisneshän se on että me otetaan velkaa jolla maksetaan raavaiden miesten "lomailu" täällä Pohjolan Japanissa...

Ihan älyttömän hyvä pisnes, niin hyvä etten edes tajua miten hyvä \**/

Miksi se ei ole yhtä hyvä pisnes jos velkarahalla maksettaisiinkin omien ongelmia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalastajamyyrä kirjoitti:

Suomilaiva on uppoamassa. Silti rotat pyrkivät alukseen. Mikä on maailman sotkenut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu