himoaako vittusi kyrpääni

niinkuin kyrpäni vittuasi ? :)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuskin kukaan himoaa sun 5-senttistä pippeliäsi...

Äänestä
  • minä 3-6 käy

    Äänestä

Itkin joskus koska olin niin ahdas että satutit minua mutta nyt olen kasvanut mittoihini ja tiedän että sinun kyrpäsi ja minun vittuni sopivat yhteen kuin vakka ja kansi ja myös peppuseksi tosi paksulla on haaveissani.

Äänestä

KYLLÄ!

Äänestä

Lopeta jo nämä. Ei ole edes hauskoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunhan_kyselen kirjoitti:

niinkuin kyrpäni vittuasi ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu