Sua ei koskaan nää

Ilmeisesti et ees halua... no kiva

: (
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käyn vain töissä ja kaupassa, oon tympääntynyt kaikkeen, en jaksa enää yrittää mitään eikä kiinnosta kulkea ihmisten ilmoilla.

Äänestä
  • Eräs sanoi mulle noin viime syksynä.

    Äänestä

En usko, että se kaipaamasi on selvillä aikatauluistasi. Jos itse olet jostain syystä hänen aikatauluistaan, niin sun on se mahdollisuus tehtävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olisimahdollisuus kirjoitti:

Ilmeisesti et ees halua... no kiva

: (

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu