Rayn nettipelit niin automaatit kuin pöytäpelit ovat täyttä manipulointia jolloin sattumalla ei ole mitään tekemistä ko. pelien kanssa. Pitkään pelatessa näkee esim. ruletissa, pallo on tulossa pelatuille numeroille niin pallo saa jostain lisää vauhtia, elikkä manipuloija seisoo koneen vieressä ja lisää vauhtia. Korttipeleissä ja varsinkin turnauksissa olet jossain vaiheessa johdossa ja siihen se kortinkäynti sitten loppuu. Samat nimimerkit korjaa voittoja jatkuvasti joka ei todellakaan ole taidosta kiinni vaan rayn manipuloijat järjestää kortteja kavereilleen. Täyttä huijausta koko rayn pelitarjonta.
Rayn nettipelit
3
75
Vastaukset
Rulettia ei tarvitse mitenkään ohjelmoimalla manipuloida. Se on jo manipuloitu laskennallisesti.
Tarkoitat ilmesesti korttipelillä nettipokerin turnauspeliä. Tottakai jossain vaiheessa tulee tilanne jossa käsiä ei tule. Vasinkin holdém:issä. Tämä johtuu varianssista. Vaihda omahaan siinä saat useammin parempia käsiä. Vielä useammin omaha5 pelissä. Pokeri on taidosta kiinni kun useita jakoja on pelattu ja on hyvinkin mahdollista, että samat pelaajat voittaa usein.- magicballyeah
hahhaaa miten selität sen että Hesan kasinolla ruletin kuula jää leijumaan ilmaan luonnon lakien vastaisesti? Ruletin pelaajan kertomaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks625664Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää673433Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233161- 1132896
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642347Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401775Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11298En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131175Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801021- 59860