Onko kellään kokemuksia IFA continental hotellista playa del inglesissä.olisi hyvä tietää kohteesta.onko hotellin kaupat hyviä ja millaista ruoka on?
kokemuksia hotelli ifa continentaalista inglesissä
heliu81
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ruoka oli hyvää ja hotelli muutenkin ihan ok, kauppoja ei voi kyllä hirveästi kehua, pari markettia. Onhan niitä muualla siellä inglesissä ja kanarialla. Perheen kanssa oltiin tuossa hotellissa marraskuun lopussa 2014.
Oltiin hotellissa marraskuussa 2013 , huone 2 kerroksessa pääväylän läheisyydessä, vaihdoimme toiseen, koska tieltä tuleva ääni oli tosi häiritsevää. Vaihto onnistui parin yön jälkeen ja pääsimme 4 krr ja etäämmälle päätiestä. Parvekenäkymä kadulle(meren puolelle) jonne aurinko porotti makeasti. Hotelli ihan ok ja lähellä rantaa. Ruoka ok ja henkilökunta ystävällistä. Kartta käteen ja kävelylle. Nauttikaa. :)