Arttu Harkki & Martinan kampaaja <3

Martinan_jäljillä

Julkkiskerma, jota ehkä ansaitsemme latkia:

Martinan (entinen?) luottokampaaja:
"Myös Gyylin Inka laitto mulle tukan uuteen uskoon. Otettiin kaikki teipit irti , värjättiin omaa sekä teipit huollettuina uudelleen päähän."
" Victoria kun pääsi tarhasta meillä oli aika Gyylin Inkalle missä mimmin tukkaa jälleen hiukan siistittiin ja pikkuhiljaa alkaa vauva hötöt tukasta olla pois ja neidillä ison tytön tukka."
Lähde: http://martina.seiska.fi/page/15/

"Radiojuontajana työskentelevä Arttu Harkki seurustelee Helsingin Bulevardilla omaa kauneusalan yritystä pyörittävän Inkan kanssa."
Lähde: http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Radiojuontaja-Arttu-Harkin-rakas-on-nayttava-kampaaja-kuva/1049144

"Artun rakas on julkaissut lomalta Instagram-sivuillaan kuvan, jossa hän keikistelee uima-altaan reunalla bikineissä."

"Inka on julkaissut yhteiskuvan myös Artun kanssa. Rakastavaiset ovat seurustelleet jo pidemmän aikaa, ja he asuvat saman katon alla Itä-Helsingissä Artun omistamassa puutalossa. Kihloissa pariskunta ei toistaiseksi ole."
Lähde: http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Arttu-Harkin-rakas-otti-ilon-irti-lemmenlomasta-wau-mika-allaskissa/1081304

9

836

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ojan.pohja

      Surkeaa. Nollat yhdessä.

      • miksimielestäsinollia

        Perustele


      • miinus-nollat

        Harkki on paskojen ohjelmien juontaja.

        Inka laittaa MARTINAN tugeeeeeta.

        --> se on siinä


    • seurapiirisirkus

      Tiesittekö, että ennen Anua Arttu oli naimisissa Satu Ruotsalaisen kanssa? Toivottavasti ties monesko kerta toden sanoo.

      • eiväkelpaakelleen

        Niitä on miehiä, jotka eivät koskaan löydä itselleen sopivaa naista.


      • yrjööööää

        Niitä on todella paljon . Enemän taitaa olla niitä jotka tyytyy paskaan ja sen takia käyvät vieraissa kun kotona ei ole sopivaa naista


    • joopajooniimpäniin

      Arttuhan hengaili Anun jälkeen tämän Lampelan Kärpäsen kanssa.

      • kierrätys_kunniaan

        Niinpä näkyy lukevan jossain Seiskan jutussa, jonka alkuperäistekstiin ei millään pääse, ainakaan nyt. :)


      • piiri_pieni_pyörii

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä ikävöit?

      Tuntomerkkejä jos täällä oikeat kohtaavat❤️
      Ikävä
      160
      3489
    2. Juniorivalmennus Jokereissa..

      Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau
      Nuorten jääkiekko
      61
      2735
    3. Ammuskelua taas

      Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.
      Kokkola
      33
      2120
    4. Et saa mua ikinä

      Oma vikasi. Naiselta.
      Ikävä
      130
      1687
    5. Päivämääriä

      Minä päivämääränä näit kaivattusi viimeksi?
      Ikävä
      80
      1583
    6. Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?

      Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?
      Ikävä
      83
      1544
    7. Introverttinä osastolla

      Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s
      368
      1472
    8. Kerro mulle mitä pitäs tehdä

      Sun mielestä? Anna neuvo?
      Ikävä
      97
      1215
    9. Toivotko, että

      hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
      Ikävä
      89
      1125
    10. On tullut aika lukita kaupunginjohtajan ovi, ja hlö pihalle

      Ei kahta eikä yhtäkään selitystä, ylimielisyys on kääntyi varomattomuudeksi, ja kaupungin jo ennestään kuihtuva talou
      Pyhäjärvi
      195
      1106
    Aihe