Prismaan mars!

Prismassa ympäri maan on tänään KAIKKI löylykauhat alennuksessa! Nyt kaikki kipin kapin Prismaan.

Itse olen jo käynyt ostoksilla ja työnsin juuri äsken upouuden löylykauhan vaivattomasti peräaukkooni.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä typerä hinttipoju aina vikise

Äänestä
  • Älä hintti vikise.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KauhaMaisteri kirjoitti:

Prismassa ympäri maan on tänään KAIKKI löylykauhat alennuksessa! Nyt kaikki kipin kapin Prismaan.

Itse olen jo käynyt ostoksilla ja työnsin juuri äsken upouuden löylykauhan vaivattomasti peräaukkooni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu