harri vai kuka ?

Tunteeko kukaan sitä söpöä poikaa pavilta käy vissiin kolmatta vuotta kokiksi... Apua :)
4997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

et todellakaan ole hänen arvoisensa nainen.

Äänestä

Vittu teitä jumettaa ja pahasti!! Nähellään, no ei todellakaan nähä Jarkko,tuukka,harri,joni ja ketä lie teitä ollutkaa tekemässä noita juttuja!!! Vittu ehtikee elämä saatanan vammaset tai ees ainakin naiset ettei tarvii minuu koko ajan vaivata, vai ootteko nii vitun rakastuneita meikään???

Äänestä

jollain muullakin vitun tylsä elämä!!! vittu että ei voi ymmärtää teitä savonlinnalaisia! puhutaan paskaa netissä ja kaupungilla minkä keretään,urkitaan toisten elämää rekisteröitymällä joka vitun foorumille jos niistä jotain tietoa löytyis.Pahimmat taitaa löytyä sieltä nätkin suunnalta!

Äänestä

joo, jos tuo Harri on noita paviljonkin poikia ja on nyt kolmannella, nii tunnen ja oon kokeillu, ei ollu mikään hääppönen!! Luulee olevansa kovakin panomies!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anne-Mari kirjoitti:

Tunteeko kukaan sitä söpöä poikaa pavilta käy vissiin kolmatta vuotta kokiksi... Apua :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu