Vastaa siihen lähettämääni viestiin, niin silloin kyllä tää on ohi ja lähden toisen naisen matkaan.
Jos et nainen
Tiedoksisevaan
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
No eipä näy mitään viestejä täällä..mut tuskin olikaan mulle..varmista vielä ennen haipymistäs, että viesti on menny perille.
En ole saanut mitään muuta viestiä kuin sen mistä ei tiennyt keneltä se on ja siihenkin kyllä vastasin.
Antaa palaa vaan. Tosin epäilen, että sulla ketään on, kun tänne pitää kirjoitella :) Raukka.
Kyllä mä vastasin, l ä h e t e t t y y n viestiin.
Oli epäselvä kyllä, ei mitään henk. kohtaista. En tuosta kyllä kiinnostusta voinu lukea. Tuttavallisesti toivoit näkemistä.
Siis siihenkä " Olen öky pankkiiri Ghanasta. Kassakaapissani on ääretön määrä rahaa, mutta en saa sitä auki. Lähetä 100 000 euroa että saamme tiirikkamestarit paikalle. Saat osuutesi korkojen kera. Ps. Lähetä mulle myös pankkikorttisi ja tunnusluvut.... Mr kytshnggggs"
Hahaa, Tuohon vastaisin kyllä heti :DDD
Aijaa.. :/ en oo huomannu
Niinhän se yleensä menee, jos toista ei kiinnosta, on pyrittävä eteenpäin. Toisaalta tunteet voivat jäädä pidemmäksikin aikaa elämään. Mutta kyllä se siittä. Lämmin ajatus ja tsemppausta.
Jos joku ei vastaa ehkä kannattaa soittaa tai kasvokkain kysyä. Aina on mahdollisuus ettei viesti ole tavoittanut. Vain saatuun vastaukseen pitää (pitäisi) voida luottaa.
Aika harvinaista. Pitäköön tunkkinsa jos ei kelpaa vastata.
ai sulla on jo toinen kierroksessa, ei kuule tartte minun vuoksi jarrutella, siksi sinulta ei niitä viestejä ole tullutkaan kun olet varmistellut toista, no eipä tule sinussa vahinkoa vaikka menetkin sen toisen matkaan.
En edes muista vanhan sähköpostini käyttäjätunnusta enää.
Onko sinulla iso lompsa ja paljon rahaa?