sinulle parhaiten?
Nainen missä yleisurheilulajissa olet paras?
Mikälajisopii
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
olin yöjuoksujen ykkönen ;-)))). Onko se muuten urheilulaji ;-D?
;)))))))))))))))))))))))))))))))
nauran itsekkin täällä ;-DDDDDDDDDDDDDDDD
Ei ainakaa pikajuoksu! Eikä kestävyysjuoksu :D pituushyppykää eii... Eiikä korkeushyppy... Ei estejuoksukaa ;D ehkä joku kuulantyöntö tai keihäänheitto. En oikeen pidä yleisurheilusta xD entä sulla?
En voi urheilla enää, mutta lantionalueen lihaksiston hallinnassa ja motoriikassa olen (kuulema) huippu. Sorminäppäryydessä ja oraalisessa osaamisessa samoin. Maailman paras.
Ettei ala jäsenet irtoilemaan.
Aikanaan oli pituushyppy ja jostain kumman syystä kuulantyöntö mun juttuja. korkeuskin menetteli.
Juoksulajit.. Maastojuoksu kuulostaa jännittävimmältä. Jännitystä tuovin eikä niin yksitoikkoista. Tylsistyn pitkiin suoriin tai pelkällä radalla juoksemiseen. Pitää maisemat vaihtua ja olla yllätyksiä. Haastellisempaa maastoa ehkä hiukan seikkailuakin
Kävely siten että lantio on liikkeessä mukana ;)