Jos ei sua kiinnosta yhtään niin miksi tuut sinne missä minä olen?
Miksi teet niin
naiseltamiehelle
15<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tunteeni ovat olleet hyvin sekaiset, olen esim. kuvitellut liikoja. Mutta älä huoli, kunhan tunteeni selviävät, aion lopettaa tämän. Ja epäilys on paljolti se, että en ole kiinnostunut.
Ootko miettinyt että kaikki ei tuu sinne juuri sinun takia. Ei tosi minunkaan, minä en ikinä tuu sinne, joskus tuun tänne. Nyt lähen tonne - syömään.
Koska haluan sinut.
Entä jos hän tulee sinne jonkun muun takia. Oletko sitä pohtinut.
Palstalaiset luulevat kaiken maailmassa johtuvan itsestään ja liittyvän itseensä.
Tai jos ei tule kenenkään takia, vaan itsensä takia? Sitäkin mahdollisuutta voisi pohtia.
No hänen vuoksi siellä pistäytyilen, tajuisitko sen, kiitos..
Minne muka oon tullut.
Mulle kävi päinvastoin, minua alettiin vältellä, mutta silti tää palsta sai uskomaan muuta(nolo). Nyt luotan vain Irl tapahtumiin!
Se ei taida olla sidoksissa ks. Asiaan! Voi olla että vaihtoehdot.. never mind
Sä navigoit mun luo auton perusteella. Eihän se hienoin ole mutta kuitenkin ylitse muiden ;-).. Etkö voisi vaan tulla juttelemaan mun kanssa niin saatais asioita selvitettyä. Saatat yllättyä..
tulee
Tai laita mulle privaviesti facessa niin vastaan kyllä :-) olen jo varmaan siellä kohdassa henkilöitä joita saatat tuntea kun kävin sun kuvia katsomassa..
Siksi olen alkanut käydä siellä useammin,koska olet vaan niin kaunis, ja vedät vain minua sinne kuin magneetti.Vaikea selittää.Katseesi on kuin huumetta minulle.Ainahan se pelastaa rankankin päivän kun sut näkee.Lisäksi tarviihan ihmisen syödä.Kesällä olisin voinut käydä useamminkin iltaisin,jos olisin tiennyt(että pidätte auki myös illalla).Muistan kyllä hyvin sen yhdenkin kerran,kun sain hetken olla seurassasi vaikkakin asiakkaana.
Syö patukkasi baby, oletpa hetken hiljaa!