kuinka harmitonta on windowsvakoilu.
Taisi mennä windowset bannaan ;)
Firefox oppi kantapään kautta
Bugizillapsy
5
102
Vastaukset
- Ghhuyyhjkiu
Älä vaan käytä kännykkää. Ottamalla käyttöön mikkisoft, apple tai google tilin olet jo luovuttanut oikeuden kaiikiin omiin tietoihisi ja tekemisiin.
Näin lukee niillä sivuilla mitä et tiliä luodessasi lukenut.- Mitä_tiliä_luodessa
Kännyköihin saa helposti turvallisiakin käyttöjärjestelmiä eikä tarvitse mitään tuollaisia vakoilutilejä. Tosin se vaihtaminen ei onnistu ihan kaikilta osaamattomilta tumpeloilta.
- ultra-ultra
Windows vakoilu jatkuu -jatkuu -jatkuu -jatkuu -
FF aukot paikattiin 27.8.15 - Joooooooooooooo_o
Jenkit iskee heti, kun saavakoilullaan tavaraa
- gkjgkgkgkg
MIKSI EU EI PUUTU JO MS W7-10 VAKOILU TOMINTAAN?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096926Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1034618L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473908TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133304Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6621950- 661308
- 91279
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021275Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551273Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481240