Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tampooni

Onko kellään kokemusta tamppoonista.
Mulla on, vaimoni laittoi kerran ja sen jälkeen oon saanut Tampaxia aina välillä.
Tänäänkin lupasi laitta kun tuun töistä.
Maltan tuskin odottaa.
21806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin tuli mieleen et perä pukamatko siellä vuotaa niin paljon et pitää kalsareita suojata?

Äänestä
  • Kasta se tamppooni ensin viinassa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanaa kirjoitti:

Onko kellään kokemusta tamppoonista.
Mulla on, vaimoni laittoi kerran ja sen jälkeen oon saanut Tampaxia aina välillä.
Tänäänkin lupasi laitta kun tuun töistä.
Maltan tuskin odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu