kylmis hoi!

Tiesitkö, että oulussa on 17v sotalapsi, joka osaa olla kiukkunen.??! .kylmis typerys on jakanut osoitteensa ja puhelinnumeronsa ja kirjoitellut kaikkea ympäri nettiä.

Face ja twitter ovat voimakkaita työkaluja disinformaation levitykseen... Vain luovuus on rajana

Oletko 100% varma, että ovipönkkäsi on pitävä?

En tahdo sinulle mitään pahaa ja en ikinä levitä henk.koht, tietojasi. Halusin vaan tuoda julki sen, että jos joku katkeroitunut haluaisi kostaa, niin se on mahdollista.

Ei mulla muuta,,,
13239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olet tissu homo.

Äänestä

Tämä tilanne on kylmiksen painajainen. Nyt niitä pienikalloisia tulee ovista ja ikkunoista vähän enemmänkin.

Äänestä

Kylmiksellä on sisu, fabrahilla on allah... Laittaisin euroja kylmikselle.

Äänestä

Terveisiä pitkästä aikaa. Uhkailu ei tehoa minuun, sillä aina askeleen edellä teitä. Kaikkien parhaaksi vain toitottanut sitä, että ovestani läpi tulo tietää todella huonoja uutisia sinulle, sillä jos olen pahalla tuulella, tulitan jalkoihisi.

Muuten pyrin lopettamaan kärsimyksesi salaman nopeasti. En ole kiduttaja, kuten Ovis. Vituttaa ankarasti, kun yhden saatanan marakatin takia jouduin turvautumaan Ruotsin sukuuni. Se on äärimmäisen nöyryyttävää. >:(

Äänestä
  • Eli kuten moni jo tiennyt kauan, olen nykyään aika vahvasti aseistettu. Oviansojen ja pönkkien tarkoitus on ainoastaan HIDASTAA hyökkääjää, niiden tarkoitus KOSKAAN ollut pysäyttää.

    Äänestä

  • Kylmät_kädet___ kirjoitti:

    Eli kuten moni jo tiennyt kauan, olen nykyään aika vahvasti aseistettu. Oviansojen ja pönkkien tarkoitus on ainoastaan HIDASTAA hyökkääjää, niiden tarkoitus KOSKAAN ollut pysäyttää.

    Kylmis kun ei tunnetusti tajua sanojani voi hämätä häntä. No niin aloittakaamme. Hä on tehnyt 2 siirtoa. 1.Lupasi ostaa kaikki parsakaalit 2.Aiheutti loppumattoman uudelleenohjaus-silmukan. Mitä hän tarkoittikaan sanoessaan että ostaa kaikki parsakaalit ja muille ei jää yhtään. No niin hypätäämpä tähän elokuvaan joka on kylmiksen lempielokuva.
    http://www.imdb.com/title/tt0087985/
    Tuon yhdessä uudessa versiossa on 3 joukkuetta. Mihin kylmis niistä kuuluu. Oman joukkueeni tiedänkin jo kun juuri katsoin sitä pätkää. Niiden kahden muun termin tarkoitus on vielä hakusessa. Mitä asiaa he ajavat ja mitä he edustavat.

    Äänestä

Kylmis, kallonmurskaajat on jo matkalla.

Ensin murskataan kivekset, sitten kallo.

Äänestä
  • En pelkää mitään, joten uhkailunne on pelkkää ajanhaaskausta. Tiedän oikeuteni. Jos pienen pientäkään murtojälkeä jää oveeni, mulla on vapaat kädet toimia. Enkä puhu paljaista käsistä.

    Äänestä

Jos te minua raitistelijaa tarkoitatte, muistatteko kun sanoin jo että omaisuus mahtuu reppuun ja olen saattotyöni itseni kanssa tehnyt. Tiedän että olen hävinnyt, sanoin jo kuukausia sitten että en varustelua voita enkä voi suojautua. Yksinäinen ihminen jolle käännetty selkä on helppo raadella. Kynttilähoito jätti pysyvät kivut joiden kanssa ilmeisesti elän viimeiseen henkäykseen. Vai oliko se myrkytetty kalanmaksaöljy? Joka tapauksessa paluuta entiseen elämään ei ole. Toivoin että jätetään rauhaan mutta ei, moneskohan muutto taas edessä? Edelleenkin parempiakin kohteita on mutta jos pitää mennä niin pitää mennä. Itselleni en aijo tehdä edelleenkään mitään ja jos tulee ennenaikainen kuolema niin se on sitten asia mihin itse en voi vaikuttaa.

Äänestä

On kyllä komeä päivä täällä. Vois eka tiskata noi kattilat pois ja sitten ulos lenkille. Hitto että noi koivut taas kellastuneet. Kohta alkaa taas se haravointiarpomiset, johon kukaan ei ota mitään kantaa.

Äänestä
  • mitä horiset?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fabrah_allisz kirjoitti:

Tiesitkö, että oulussa on 17v sotalapsi, joka osaa olla kiukkunen.??! .kylmis typerys on jakanut osoitteensa ja puhelinnumeronsa ja kirjoitellut kaikkea ympäri nettiä.

Face ja twitter ovat voimakkaita työkaluja disinformaation levitykseen... Vain luovuus on rajana

Oletko 100% varma, että ovipönkkäsi on pitävä?

En tahdo sinulle mitään pahaa ja en ikinä levitä henk.koht, tietojasi. Halusin vaan tuoda julki sen, että jos joku katkeroitunut haluaisi kostaa, niin se on mahdollista.

Ei mulla muuta,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu