Se ei sit koskenut sua se eilinen

Koski vain ihmisiä joihin en luota. Suhun luotan, taas. Ettei tuu väärinkäsityksiä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ai kun oiskii mulle,sun katseesi tekee minut ihan toheloksi mut siitä en kärsi,oot silmänilo....

Äänestä
  • mistähän tääl voi tietää vieraan ihmisen ulkonäön???

    Äänestä

täällähän ei voikaan tulla väärinkäsityksiä :)) tsiisus sentään.

Äänestä
  • Just niin:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


YksKatseVain kirjoitti:

Koski vain ihmisiä joihin en luota. Suhun luotan, taas. Ettei tuu väärinkäsityksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu