Tuskaa tapailla muita

Pakotan itseni tapaamaan uusia ihmisiä, mutta sydämeen sattuu...jos yhä tunnet samoin, puhu mulle!!! Kuolen tähän tunteeseen.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Epätoivoista nyt, se on moikkuli!

Äänestä

Kuten jo mainitin aikaisemmin niin tunteet ei oo hävinneet mihinkään

Äänestä

Onko hän tehnyt jo aloitteen kanssasi kerran? m->n.

Äänestä

siitä vaa mun rakas on ... no, en enää tiedä varattu

ketää kiinosta. Lempi on on niin... yksityistä

Äänestä

On tehnyt kerran aloitteen, minä en ymmärtänyt vastata siihen.

Äänestä
  • Milloin tapahtui? Oliko huhtikuussa?

    Äänestä

Pidä huoli, että hän saa varmasti tietää ja mieluummin seurata vierestä. "Tapailla" hih.

Äänestä

Minäkin toivoisin, että minulle puhuttaisiin.

Äänestä

En tiedä mikä on parisuhde status hänellä.

Äänestä

Vapaa! Kirjoita mulle tai soita! Sitten kerron, lupaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xyxyxyxy kirjoitti:

Pakotan itseni tapaamaan uusia ihmisiä, mutta sydämeen sattuu...jos yhä tunnet samoin, puhu mulle!!! Kuolen tähän tunteeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu